Whatsapp Ücretsiz Danışma Telefon
Ücretsiz Katalog Online İngilizce Testi Bize Ulaşın

İrlanda Work and Study Program Nedir ?

İrlanda Work & Study programı sayesinde hem yurt dışında dil eğitimi alabilme imkanına sahip olurken hem de part-time çalışma imkanınız olmaktadır.

Akademik Yıl Çalışma ve Çalışma Programını tüm yıl boyunca yürütür. 10 hafta tatil dönemi ile 25 haftalık tam zamanlı bir kurstan oluşur. Bu kursu alan AB üyesi olmayan öğrenciler, İrlanda'da çalışma izni de dahil olmak üzere tam 8 aylık Vize hakkına sahiptir. Kurslar haftada 15, 20 veya 30 dersten oluşur. Maksimum sınıf mevcudu 12'dir ancak ortalama sınıf mevcudu genellikle daha küçüktür. Tüm sınıflar karışık milliyet gruplarındadır.

Bu kurslar ACELS tarafından tanınır ve kayıt yaptıran öğrencilere kurs süresi boyunca yarı zamanlı çalışma izni verilir.

Öğrencilerin Mayıs, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında ve 15 Aralık-15 Ocak tarihleri arasında tam zamanlı (haftada 40 saat) çalışmasına izin verilir. Bu, kurs tatil süresinin (25 haftalık eğitim süresinin hemen ardından 10 hafta) bu tarihlerle çakışması sağlanır. Diğer tüm zamanlarda öğrencilerin haftada 20 saate kadar yarı zamanlı çalışmasına izin verilir.

25 haftalık eğitiminiz bitirdikten sonra 10 hafta Full time (40 saat ) çalışma iznine hak kazanabilirsiniz.

İrlanda Work and Study Program Avantajları Nelerdir ?

İrlanda'da bir çalışma ve eğitim programına katılmak, bireylere aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli avantajlar sağlayabilir:

 • Yüksek kaliteli eğitim: İrlanda, mükemmel eğitim sistemi ile tanınır ve ülkede sunulan çalışma ve eğitim programları yüksek kalitededir.
 • Uluslararası tanınırlık: İrlanda nitelikleri, istihdam edilebilirliği ve kariyer fırsatlarını artırarak dünyanın her yerindeki işverenler ve eğitim kurumları tarafından tanınmakta ve saygı görmektedir.
 • Uzmanlık: İrlanda'daki çalışma ve eğitim programları, öğrencilere iş piyasasında öne çıkmalarına yardımcı olabilecek belirli bir alanda belirli beceri ve bilgiler sağlamak için tasarlanmıştır.
 • Kültürel kaynaşma: İrlanda kültürel açıdan zengin bir ülkedir, orada okumak ve çalışmak öğrencilere kültürü ilk elden öğrenme ve deneyimleme fırsatı sağlayabilir.
 • Ağ kurma fırsatları: İrlanda'daki çalışma ve eğitim programları, öğrencilere kendi alanlarındaki diğer profesyoneller ve uzmanlarla tanışma ve ağ kurma fırsatları sunabilir ve bu, gelecekteki kariyer fırsatları için değerli olabilir.
 • Dil yeterliliği: İrlanda İngilizce konuşulan bir ülkedir, orada okumak ve çalışmak öğrencilerin dil becerilerini geliştirmelerine ve İngilizce konuşulan ülkelerde istihdam edilebilirliklerini artırmalarına yardımcı olabilir.
 • İş deneyimi: İrlanda'daki çalışma ve eğitim programları, öğrencilere kendi eğitim alanlarında gelecekteki kariyerleri için değerli olabilecek uygulamalı iş deneyimi kazanma fırsatı sunar.
 • İleri eğitime giden yol: İrlanda'daki bazı çalışma ve eğitim programları, diploma veya derece programı gibi ileri eğitime giden bir yol görevi görerek öğrenmeye devam etmeyi ve becerileri geliştirmeyi kolaylaştırır.
 • Mali faydalar: İrlanda'daki çalışma ve eğitim programları, öğrencilerin yurtdışında okurken eğitim ve geçim masraflarını karşılamalarına yardımcı olabilir.
 • İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize en uygun seçeneği araştırmak ve seçmek önemlidir. Ayrıca, düşündüğünüz programların incelemelerine göz atmanız ve sorularınız için kurumla iletişime geçmeniz yararlı olabilir
 • Saat ücreti olarak 10 Euro kazanırsınız.
 • yasal olarak haftada 20 veya 40 saat yasal çalışma hakkı edinirsiniz.

İrlanda Work and Study Program Katılım Şartları Nelerdir ?

Banka da 10,000 € teminat (sponsor)

+18 Yaş

Work and Study Programı ile dil eğitimi alırken çalışabileceğiniz İrlanda Şehirleri

GALWAY DUBLIN CORK WATERFORD
       
BRAY LIMERICK KILLARNEY DROGHEDA

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2024
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.