NCUK kimdir?

NCUK üniversiteye giden en iyi yol. 1987'de İngiltere'deki üniversitelerin uluslararası öğrencilere dünya çapındaki üniversitelere erişimini garantilemek ve orada başarılı olduğunuzda yardımcı olmak için kurulmuş bir konsorsiyum.

Niteliklerimiz, kendi üniversitelerimiz tarafından ve Russell Grubu'ndaki çok sayıda kişi de dahil olmak üzere Birleşik Krallık genelinde ve üniversiteler tarafından uluslararası çapta tanınmaktadır.

NCUK, hem üniversitede hem de sonrasında hayatı ve kariyerinizde hayallerinizi ve hırslarınızı gerçekleştirmenize yardımcı olan her zaman çıkarlarınızı en iyi şekilde yerine getirmektedir. Teslim merkezlerimizden birinde NCUK Uluslararası Kuruluş Yılı'na katılabilirsin.

Clubclass, Malta'da bulunan tek NCUK dağıtım merkezi. Clubclass NCUK Uluslararası Hazırlık Yılı programı, lise eğitimini tamamlayan uluslararası öğrencilere yönelik çok çeşitli lisans derecesi programlarına bir yol sağlayan NCUK tarafından tasarlanmış ve geliştirilen modüler 30 haftalık bir kurstur. Bu program, Malta'da MQF Seviye 4'te akredite edilmiştir; bu yeterliliğin EQF-Avrupa Düzeyleri Çerçeve seviyesine atıf yapıldığı anlamına gelir; bu nedenle, tüm Avrupa ülkeleri tarafından tanınmaktadır. Öğrenciler kursu başarıyla tamamladıktan sonra, önde gelen bir NCUK Üniversitesinde bir yer garantisi altındadır veya kendi seçtikleri bir üniversiteye başvurmaya uygundur.

İster bir lisans veya lisansüstü olarak bir yer arıyorsanız, yeterliliklerimiz ve garantili erişim en iyilerdir. Üniversitelerimizle işbirliği içinde tasarlanır ve dil, çalışma, sosyal ve kültürel becerilerle yüksek akademik standartları birleştirirler.

Kendi ülkenizde veya İngiltere ve Avrupa'daki eğitim merkezlerimizden birinde, kendi standartlarımız kadar yüksek kalite güvence altındaki ortaklarınca eğitim alabilirsiniz. Ve niteliklerimiz, muhteşem servis ve destek seviyeleri ve 30 yılı aşkın bir geçmişi ile desteklenmektedir.

Onbinlerce yabancı öğrencinin, binlerce farklı kursun arasından seçim yaparak ve önde gelen İngiltere'deki üniversitelere garantili erişim elde etmelerinde yardımcı olduk ve çok çeşitli konularda iyi lisans ve lisansüstü eğitimler elde ettik.

NCUK, bir üniversitede mükemmel bir yer bulmanıza yardımcı olmak için burada.

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2014 - 2017
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Eskişehir Web Tasarım