IECC Beş Öğrenciye %100 Üniversite Hazırlık Eğitim Bursu Sunmaktadır.

Burstan yararlanmak için son Kayıt tarihi : 30.08.2019

Yurtdışında Üniversite Eğitimi için NCUK

NCUK Uluslararası Kuruluş Yılı programı - Business Stream, lise eğitimini tamamlayan uluslararası öğrencilere yönelik çok çeşitli lisans derecesi programlarına yol gösteren 40 haftalık modüler bir derstir. Öğrenciler kursu başarıyla tamamladıktan sonra, önde gelen NCUK üniversitesinde bir yer garantisi altındadır veya istedikleri bir üniversiteye başvurmaya uygundur. Uluslararası Hazırlık Yılı programı - İş Dünyası Akışı, öğrencileri lisans eğitimlerine hazırlayacak olan Akademik Amaçlı İngilizce, İşletme Araştırmaları, Ekonomi ve Matematik konularını içeren bir çalışma becerileri kombinasyonundan oluşur. Öğrenci değerlendirmesi, kurs, bir dönem sonu sınavı ve bir final sınavının kombinasyonu yoluyla yürütülür.

Tüm NCUK programları 11 kurucu üniversite ile birlikte oluşturulur ve hepsi öğrencilerin İngilizce konuşulan bir ortamda gelecekte başarılı çalışmalar yapmak için gerekli becerileri kazandırmak üzere tasarlanmıştır. NCUK programları, öğrencilerin dünya çapında taşınabilir bir nitelik kazandırarak, dünyanın dört bir yanındaki üniversitelerin çoğunluğu tarafından kabul görür ve kabul edilir.

NCUK, 1987'de 11 önde gelen İngiltere üniversiteleri tarafından kuruldu ve bugün NCUK, öğrencilerin İngiltere'de yaklaşık 3.000 derecelik programa girişlerini garanti edebileceği için eşsiz bir organizasyon. Programlarını başarıyla tamamlayan öğrencilere, aşağıdaki üniversitelerden birinde uygun bir lisans programında en az iki teklif sunulmaktadır:

Yurtdışında Lisans Eğitimi İçin Neden NCUK?

  1. Lisans derecesinde yerleştirme garanti koşullu 
  2. Kalite güvence altına alındı
  3. Kalifiye ve deneyimli öğretmenler
  4. Özel sınıflar 
  5. Haftalık 26 saatlik ders
  6. Düzenli öğrenci mesleki bakım, özel danışman ve rehberlik 
  7. NCUK, 23.500'den fazla öğrenciyi dünya standartlarındaki üniversitelerdeki derece programlarına yönlendirdi.
  8. NCUK programları, dünyanın dört bir yanındaki üniversitelerin çoğunluğu tarafından tanınmaktadır ve kabul edilmektedir.
  9. 40 Hafta süren üniversite hazırlık
  10. IELTS sınavına GEREK DUYMAKSIZIN üniversiteye Kayıt imkanı

 

Açıklama: Üniversite Hazırlık programınızı Malta'nın eşsiz doğasında tamamlayıp ister Malta ister İngiltere'de istediğiniz üniversite bölümüne kayıt Yapabilirsiniz. NCUK programında anlaşmalı olduğu Avustralya, kanada, Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde ve İrlanda'nın prestijli üniversitelerinde de eğitim olanağı sunmaktadır!

İngiltere'de Üniversite Eğitimi İçin TIKLAYINIZ 

 

IECC Beş Öğrenciye %100 Üniversite Hazırlık Eğitim Bursu Sunmaktadır.

Burstan yararlanmak için son Kayıt tarihi : 30.08.2019

"ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK" ve "FİYAT TEKLİFİ AL"

Tüm hakları saklıdır. © 2017 - 2019
Bir Aysu Grup İştirakçisidir.
Eskişehir Web Tasarım